سفارش تبلیغ
صبا ویژن

باسکول سنگی در اردبیل

باسکول سنگی در اردبیل از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه می شود. باسکول ها بیشتر کاربرد صنعتی دارند که از این وسیله بیشتر برای وزن کردن اجسام سنگین مانند ماشین آللات بزرگ و قطعات سنگین استفاده می کنند. باسکول سنگی در اردبیل نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد و بیشتر برای وزن کردن اجسام معمولی از آن ها استفاده می شود. از هرکدام از باسکول ه نسبت به کاربردی که دارند، در انواع مدل ها استفاده می کنند. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود که به دلیل بزرگ بودن ابعاد آن ها می باشد.

 

باسکول سنگی در اردبیل دارای بدنه فولادی مستحکم می باشد. برای ساخت بدنه آن ها از آلیاژهایی چون الومینیوم استفاده می کنند. باسکول ها باید جوری ساخته شوند که بتواند به خوبی وزن زیاد اجسام را تحمل کنند. جهت شناسایی وزن اجسام بر روی صفحه پلتفرم باسکول سنگی از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری ساخت بالایی می باشد و وزن زیاد اجسام را به خوبی و با دقت بالایی تشخیص می دهد. سرعت تشخیص وزن توسط باسکول ها بیشتر از ترازوها می باشد و از این نظر نسبت به ترازوها در مزیت هستند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.در هنگام عملیات خاکبرداری برای ساخت صفحات پلتفرم از انوع بتن ها جهت راه اندازی آن ها استفاده می شود. معمولا نوع بتن مصرفی در کیفیت صفحات پلتفرم موثر می باشند. برای راه اندازی صفحات باسکول سنگی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد.

 

در زیر کفی باسکول سنگی از ریلهایی مقاوم در زیر کفی آن ها استفاده می شود. این ریل ها می توانند وزن باسکول را به خوبی مهار کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند. از باسکول های قدیمی می توان به باسکول سنگی اشاره کرد که نسبت به باسکول های امروزی دارای شکل ساده تری هستند. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول سنگی در برابر ضربات بسیار مقاوم بوده و آن به دلیل استفاده از مصالح سنگین در ساختار آن ها می

برای جابه جایی باسکول ها از جرثقیل ها استفاده می کنند تا ایمنی مورد نیاز حفظ و زمان زیادی برای انتقال آن صرف نشود. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

 

فاکتورهای مختلفی هستند که در قیمت باسکول سنگی موثر می باشند. این عوامل شاما موارد زیر می باشند:

1.    جنس بتن استفده شده برای ساخت صفحات پلتفرمی

2.    نوع بتن مصرفی

3.    اندازه باسکول ها باتوجه به عملکرد آن ها

4.    نوع آلیاژ به کار رفته برای ساخت بدنه باسکول ها

5.    نوع لودسل هایی که برای تخیص وزن استفاده می شوند، در قیمت باسکول سنگی موثر می باشد.

باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.